CNC obrábač kovov - programátor

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Vápenka 4, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 EUR (závisí od predošlých skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu výroby a montáže hľadáme kolegov, pre ktorých sú nové ciele výzvou, majú radi dynamické pracovné prostredie a inovatívne riešenia. Tvojou úlohou na pozícií CNC obrábač kovov - programátor bude výroba dielov, programovanie CAD/CAM obrábacích programov, opracovávanie materiálu pomocou CNC sústružením, frézovaním, brúsením a vŕtaním.

Tvojou prácou bude:
• Posudzovanie zariadení alebo ich častí s ohľadom na ich vyrobiteľnosť a dohľad nad kvalitou zadaní pre výrobu.
• Realizácia nových technológií do výrobného procesu.
• Programovanie CAD/CAM obrábacích programov v Heidenhain .
• Zodpovednosť za zverené obrábacie CNC centrá – sústruh a fréza
• Zodpovednosť za optimalizáciu spotreby náradia a spotrebného materiálu používaných pri výrobe.
• Analýza procesu vývoja, zavádzanie a optimalizácia procesu vývoja zariadenia s cieľom zlepšovania efektivity a kvality vývoja.

Ponúkame príležitosť:
• Byť súčasťou tímu TOP EXPERTOV, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Podieľať sa na VÝSKUME a implementovať know how do praxe
• Odborne sa rozvíjať a neustále získavať NOVÉ SKÚSENOSTI
• Výhodou u nás je, že pohodlne zaparkuješ priamo pred budovou. Budeš pracovať v príjemnom prostredí a využívať ďalšie výhody ako dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie - strojárska výroba alebo materiálovo technologický odbor

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Radi Ťa spoznáme ak máš:

• skúsenosti s obsluhou obrábacích strojov a strojných zariadení
• predpoklady na prácu so zdvíhacím zariadením / kladkostroj/ žeriav
• zručnosti viazača bremien
• základné znalosti Enovia - PDM
• skúsenosti s prácou v CATIA V5,
• prax v CNC programovaní CAD/CAM v HEIDENHAIN - výhodou
• ochotu pracovať aj na 2 zmeny

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3420598  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 EUR (závisí od predošlých skúseností uchádzača)