Manažér oddelenia fundamentálneho výskumu

Miesto práce
Vápenka 4, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500 - 3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér oddelenia fundamentálneho výskumu v GA Drilling riadi tím orientovaný na výskum, vývoj a rozpracovávanie konceptov, ktoré tvoria podstatný základ vyvíjaných technológií. Riadi proces od prvotnej idey po prototyp a jeho test, ako aj ochranu duševného vlastníctva spoločnosti. Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou realitou.

Tvojou prácou bude:

• riadiť tím zložený prevažne z vedcov, fyzikov a technikov pri teoretickej tvorivej činnosti ako aj pri jednoduchšej experimentálnej činnosti
• stanovovať stratégiu pri ochrane duševného vlastníctva
• zosúlaďovať potreby a charakteristiky vyvíjaného produktu s realizovanými výskumno-vývojovými aktivitami
• koordinovať vlastné činnosti s potrebami iných kooperujúcich oddelení
• zodpovednosť za:
výstupy oddelenia (reporty, prezentácie, dosiahnuté ciele)
schvaľovanie plánu experimentov
schvaľovanie reportov
schvaľovanie nákupných požiadaviek

Ponúkame príležitosť:
• Byť súčasťou tímu TOP EXPERTOV, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Podieľať sa na VÝSKUME a implementovať know how do praxe
• Odborne sa rozvíjať a neustále získavať NOVÉ SKÚSENOSTI
• Výhodou u nás je, že pohodlne zaparkuješ priamo pred budovou. Budeš pracovať v príjemnom prostredí a využívať ďalšie výhody ako flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektrotechnika, fyzika, prípadne iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• minimálne 5 roky v akademickej oblasti technického alebo prírodovedného smeru prípadne minimálne 5 roky v oblasti komerčného výskumu, vývoja, prototypovania alebo systémového inžinierstva
• skúsenosť so základným a experimentálnym výskumom a metodikou ako realizovať experimenty;
• skúsenosť s vedením tímu aspoň 3 ľudí
• skúsenosti s rešeršnou činnosťou stavu techniky (publikácie, patenty a patentové prihlášky, atď.)
• skúsenosti s prípravou patentových prihlášok vlastnej výskumnej skupiny,
• schopnosť vytvárať a kriticky hodnotiť koncepty technických riešení,
• schopnosť písať a rešeršovať technické správy
• schopnosť riadiť multidisciplinárny tím
• schopnosť rýchlo si naštudovať a analyzovať rôzne vedecké alebo technologické problematiky
• schopnosť rozhodovania medzi viacerými variantami a prioritizácie výskumných smerov
• vytrvalosť, asertivita, systematický prístup, analytické myslenie
• nemecký a ruský jazyk je výhodou

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.

V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.

Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš vyše 110-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GA Drilling, a.s.
Vápenka 4
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Skubachová
E-mail: poslať životopis
ID: 3326798   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500 - 3000 EUR