Konštruktér - senior

Miesto práce
Vápenka 4, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si expertom v oblasti konštrukcie a technického dizajnu? Dokážeš prevziať zodpovednosť za strategické smerovanie konštrukcie a súvisiacej technológie. Chceš uplatniť svoju expertízu v prostredí, kde kreativita a inovatívnosť je dennou súčasťou práce?

Tvojou prácou bude:
• navrhovať strategické smerovanie technického dizajnu a konštrukcie zariadenia
• tvoriť komplexné, kľúčové ideové návrhy, výkresovú dokumentáciu prototypov a zariadení vrátane ich optimalizácie
• dohliadať na výrobu a montáž navrhnutého zariadenia
• poskytovať konzultácie v oblasti konštrukcie a technológie výroby pre potreby vývoja prototypov
• vypracovávať dokumentáciu a pracovné postupy

Ponúkame príležitosť:
• Byť súčasťou tímu TOP EXPERTOV, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Podieľať sa na VÝSKUME a implementovať know how do praxe
• Odborne sa rozvíjať a neustále získavať NOVÉ SKÚSENOSTI
• Výhodou u nás je, že pohodlne zaparkuješ priamo pred budovou. Budeš pracovať v príjemnom prostredí a využívať ďalšie výhody ako flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

5

Radi Ťa spoznáme ak máš:
• vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (Strojnícka, Elektrotechnická, Materiálovo technická fakulta)
• plynulú znalosť anglického jazyka
• ovládaš CATIA V5
• máš skúsenosti s Enoviou
• prax v návrhu konštrukcií, strojov a technickom dizajne
• znalosť výrobných postupov
• schopnosť preniknúť do hĺbky technického problému
• inovatívny prístup ku konštrukcii zariadení
• skúsenosť s prácou vo výskumnom alebo vývojovom tíme

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.

V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.

Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš vyše 110-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GA Drilling, a.s.
Vápenka 4
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mackovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3317134   Dátum zverejnenia: 23.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1900