Praktický lékař do ordinace - Telč a Jihlavsko

G8 Open s.r.o.

Místo práce
Telč
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
90000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme české rodinné akreditované nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje primární péči na venkově i v geograficky znevýhodněných oblastech. Právě teď hledáme:

Praktického lékaře do ordinace – Telč a Jihlavsko – zkrácený úvazek možný

Vhodné i pro lékaře v předatestační přípravě VPL (umožníme Vám kompletní přípravu k atestaci)

Vhodné i pro lékaře jiných oborů (např. interna, ARO), kteří touží věnovat se VPL (odborný dohled a školitele zajistíme)

CO NABÍZÍME:

Ordinační hodiny nastavené dle Vašich potřeb

Maximální podporu týkající se administrativy: Jste zde, abyste léčili, nikoliv “papírovali.”

Odměnu: 70 000 Kč čistého/měs. (30 ordinačních hodin/týden)

5 týdnů dovolené.

Nabízíme firemní byt.

Zástup během Vaší dovolené či studijního volna.

Možnost placeného i neplaceného předatestačního volna.

Hrazenou účast na vybraných kongresech a vzdělávacích akcích.

Ordinaci s kvalitními přístroji: CRP, INR, EKG, TK holter.

Samostatné ordinování s možností konzultace diferenciálně diagnostické rozvahy s konziliáři z různých interních oborů.

Účast na kazuistických seminářích s kolegy z jiných našich ordinací.

KONTAKT:

MgA. Bára Lišková

tel.: 608 020 067

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3544411  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90000 Kč/měsíc