Bezpečnostný pracovník pre fashion retail + Náborový bonus 300€

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.- základná mzda 7 €/hod btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedať za bezpečnosť osôb v priestoroch predajne,
- stráženie a monitorovanie priestorov,
- komunikácia a kooperácia s bezpečnostným manažérom,
- zodpovednosť za ochranu

 - 7€/ hod. (brutto) plus zákonné príplatky,
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu,
- pracovná doba - Po-Pi, So, Ne 10:00 - 21:00 (11-hodinové zmeny), počas štátnych sviatkov sa nepracuje,
- ľudský a korektný prístup zo strany nadriadených,
- práca pre stabilnú spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA,
- zdravotná spôsobilosť,
- zodpovedný a profesionálny prístup,
- reprezentatívny vzhľad a vystupovanie,
- prax v obdobnej oblasti a bezpečnostných zložkách vítaná

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4718390  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.