Dispečer Stredisko registrovaných poplachov - Náborový bonus 250 €

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Višňová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 6 EUR/hod.Všetky mzdové nároky sú vyplácané podľa platnej legislatívy - príplatky za prácu v noci, cez sviatok, soboty, nedele a príplatky za nadčasovú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná aj pre zdravotne ťažko postihnutých (ZŤP)
Pracovná náplň:
- prijímanie a vyhodnocovanie signálov na pulte centralizovanej ochrany,
- riadenie zásahových skupín pri výjazde na objekt, z ktorého je prijatý poplachový signál podľa špecifikácií,
- monitorovanie objektov napojených na signalizáciu,
- spracovanie záznamov a udalostí v priebehu zmeny,
- telefonická a e-mailová komunikácia,
- operatívne riešenie vzniknutých situácií,
- 12-hodinové pracovné zmeny (denná zmena od 07:00-19:00, nočná zmena od 19:00-07:00)
- priemerný mesačný fond 15-16 služieb
- pracovný cyklus 4 dni práca (2 x denná, 2 x nočná), 4 dni voľno pri plnej obsadenosti,

- základná hodinová mzda 6,- EUR/hod, pri 14 zmenách s príplatkami do 1400 EUR brutto, v prípade nadčasovej zmeny až do 1500 EUR brutto,
- pravidelná mzda vyplácaná vždy do 10. dňa v mesiaci,
- vyplácané všetky zákonné príplatky v mzde - nočná práca, práca v sobotu, nedeľu, vo sviatok, nadčasové práce,
- možnosť kariérneho rastu,
- príjemné pracovné prostredie,
- práca v mladom kolektíve,
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,

V prípade záujmu zašlite svoj životopis poštou alebo e-mailom.
Info: [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- Preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS,
- pokročilá znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni,
- komunikačné a rozhodovacie schopnosti,
- bezúhonnosť a spoľahlivosť podľa zákona o SBS,
- zdravotná spôsobilosť podľa zákona o SBS,
- znalosť cudzích jazykov výhodou,
- ZŤP preukaz výhodou,

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4357414  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.