Regionálny Manažér

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Višňová 16, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda od 1800€, finálna mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi a kontroluje výkon fyzickej ochrany na úseku strážnych služieb v rozsahu všeobecne záväzných právnych noriem a interných predpisov spoločnosti.
- Zodpovedá za plánovanie, riadenie a kontrolu výkonu podriadených zamestnancov vo zverenom regióne.
- Komunikuje so zodpovednými osobami zákazníka a navrhuje prípadné zmeny spôsobu ochrany.
- Komunikuje so subdodávateľmi a predkladá operatívne zmluvné riešenia vzájomnej spolupráce Prevádzkovému riaditeľovi.
- Zodpovedá za dodržiavanie záväzkov vyplývajúcich z uzavretých obchodných zmlúv.
- Poskytuje odborné poradenstvo zákazníkom a rieši prípadné reklamácie a predkladá ich Prevádzkovému riaditeľovi.
- Vykonáva hodnotenia zamestnancov a analýzu bezpečnostných rizík na objektoch.
- Predkladá inovatívne riešenie spojené s prevádzkou zverených objektov.
- Vykonáva kontrolnú činnosť podľa vopred naplánovaného harmonogramu kontrol.
- Pripravuje podklady pre interné predpisy v oblasti bezpečnostných služieb v súlade s platnou legislatívou.
- Zodpovedá za dodržiavanie a aktualizáciu bezpečnostných predpisov, procesov a smerníc.
- Zabezpečuje a zodpovedá za úplnosť technickej vybavenosti objektu, za funkčnosť vecných bezpečnostných prostriedkov príp. zabezpečuje ich servis prípadne kalibráciu, zabezpečuje distribúciu logistické materiálu na objektoch.
- Sleduje personálne naplnenie objektov, zabezpečuje príp. doplnenie objektov, preraďovanie bezpečnostných pracovníkov medzi objektmi.
- Zabezpečuje zber podkladov pre mzdy, ich kontrolu.
- Navrhuje personálne zmeny zamestnancov na objektoch vo zverenom regióne a predkladá ich Prevádzkovému riaditeľovi
- Zodpovedá za dodržiavanie všeobecne záväzných noriem a vnútorných pravidiel  skupiny spoločností pri plnení úloh. V súlade s týmito normami a pravidlami vydáva interné pokyny platné pre ním riadených zamestnancov a zodpovedá za ich dodržiavanie. Rieši návrhy na vyvodenie disciplinárnych a pracovno-právnych dôsledkov v zmysle príslušných pracovných noriem.
- Plní ďalšie úlohy v rámci svojho pracovného zaradenie podľa potrieb Prevádzkového riaditeľa.

- firemný automobil
- firemný telefón a notebook
- multisport karta
- kurz anglického jazyka

V prípade záujmu pošlite svoj CV na našu mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Osobný pohovor budú uchádzači absolvovať v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- základná znalosť Zákonníka práce.
- prax v bezpečnostnom sektore (ozbrojené sily, policajný zbor, SBS) min 3 roky.
- schopnosť riadiť a motivovať.
- samostatnosť.
- schopnosť rozhodovať.
- preukaz odbornej spôsobilosti „S“, vodičský preukaz „B“.
- anglický jazyk úroveň - B2/C1

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4323124  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac