Recepčná/ný - Bratislava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Základná hodinová mzda 6€/hod btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a starostlivosť o prichádzajúcich klientov a návštevy,
- telefonicky kontaktuje zamestnancov klienta v prípade návštev, alebo zásielok,
- prijíma a prepája telefonické hovory,
- vykonáva záznamy v dokumentácii recepcie klienta,
- vydáva a preberá vstupné karty pre návštevy „ Visitor “a vedie ich evidenciu,
- po ukončení pracovnej doby, odovzdáva karty „Visitor„ a informuje vedúceho zmeny o vydaných kartách,
vizuálne monitoruje vstup, výstup a pohyb osôb v priestoroch klienta a v prípade potreby ich usmerňuje a organizuje,
- hlási vedúcemu zmeny zahájenie a ukončenie služby a prípadné zistené nedostatky.
- zistené incidenty a nedostatky okamžite hlási vedúcemu zmeny,
- plní ďalšie úlohy podľa pokynov vedúceho zmeny, nadriadeného Physical Security Supervisora a Physical Security Managera u klienta,
- recepčná/ý plní úlohy na recepcii v pracovné dni, denne v čase od 07:30 do 16:00 hod.

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- pravidelný stabilný príjem,
- mzda vyplácaná na účet vždy včas, do 15. dňa v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis e-mailom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- reprezentatívne vystupovanie
- občianska a trestná bezúhonnosť
- chuť pracovať

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4304071  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.