Hasič záchranár

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
870,35 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 870,35 Eur + všetky zákonné príplatky za nočné, nadčasové práce, práce vo sviatok, sobotu, nedeľu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•    Dodržiava vydané interné predpisy skupiny spoločností G4S Fire Services
•    Plní úlohy stanovené vyhláškou 611/2006 Z. z. v platnom znení
•    Plní pokyny veliteľa družstva hasičskej jednotky I. I. týkajúce sa výkonu služby
•    Vykonáva požiarno-bezpečnostné kontroly v objektoch odberateľa, podľa pokynov veliteľa HJ
•    Vykonáva zásahy so zameraním na záchranu osôb a majetku pri požiaroch, priemyselných haváriách a iných mimoriadnych udalostiach
•    Podľa potreby poskytuje pomoc zraneným osobám, používa výškovú záchranársku techniku
•    Plní ďalšie úlohy v rámci svojho pracovného zaradenie podľa potrieb zamestnávateľa

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- Dobrý kolektív,
- Základná mesačná mzda 870,35 Eur,- + všetky zákonné príplatky za nočné, nadčasové práce, práce vo sviatok, sobotu, nedeľu.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

- Osvedčenie o absolvovaní základnej odbornej   prípravy zamestnancov hasičskej jednotky - JE VÝHODOU,
- Zdravotná spôsobilosť,
- Vodičské oprávnenie sk. C  - JE VÝHODOU,
- Vzdelanie a prax v odbore zdravotnícky záchranár, prax na operačnom pracovisku hasičskej jednotky, prípadne iné získané odborné spôsobilosti sú    pre uchádzača výhodou,
- Bezúhonnosť.

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4175141  Dátum zverejnenia: 20.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870,35 EUR/mesiac