Bezpečnostný pracovník pre zahraničnú ambasádu

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 4,38 EUR/hod.Btto hodinová mzda 4,38€, príplatky od 0,75 do 1,05 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá a stabilná práca v bezpečnostnej sfére pre významného zahraničného klienta - korejská, japonská ambasáda
Počas denných zmien bude vašou úlohou:
- stráženie a monitorovanie priestorov,
- kontrola osôb a vozidiel,
- komunikácia a kooperácia s bezpečnostným manažmentom,
- zodpovednosť za ochranu objektu.

- Nadštandardné platové podmienky,
-hodinová mzda od 4,38 €/hod,
- hodinový príplatok od 0,75 €/hod do 1,05 €/hod,
- kariérny rast,
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu,
- pracovná doba - Japonská ambasáda - 7:20 - 17:20. Korejská ambasáda od 8:00 - 16:30
- mzda vždy vyplácaná pravidelne a včas na účet,

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- občianska a trestná bezúhonnosť - ČISTÝ odpis registra trestov - NUTNÁ PODMIENKA
- zdravotná spôsobilosť,
- vodičský preukaz sk. B - NUTNÁ PODMIENKA
- znalosť anglického jazyka - NUTNÁ PODMIENKA,
- zodpovedný a profesionálny prístup

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4147006  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,38 EUR/hod.