Bezpečnostný pracovník - Flexi hliadka, Bratislava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
4,3 EUR/hod.základná mzda 3,00 €/hod + výkonnostné príplatky do 1,30 €/hod + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- monitorovanie činnosti na viacerých prevádzkach klienta mobilným flexibilným hliadkovaním motorovým vozidlom,
- pracovný čas: v pracovné dni a víkendy od 06:00 do 22:00, okrem sviatkov,
- 2 pracovníci v jednej zmene

- btto mzda do 4,30 €/hod (3,00 € základ.mzda + výkonnostná odmena do 1,30 €/hod)
- všetky zákonné príplatky sú vyplácané v mzde podľa ZP
- stravné lístky za každú odpracovanú službu
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelný stabilný príjem

Posielajte životopis na náš mail. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Info: personálne 02 59425 168, regionálny manager +421 918 992 148

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- vodičský preukaz sk. B - NUTNÁ PODMIENKA,
- vhodná skúsenosť s výkonom práce v obchodných prevádzkach,
- občianska a trestná bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- profesionálny prístup k práci,
- chuť pracovať

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3598170  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,3 EUR/hod.základná mzda 3,00 €/hod + výkonnostné príplatky do 1,30 €/hod + všetky zákonné príplatky