Veliteľ bezpečnostnej zmeny na ambasáde s angličtinou, BA - náborový bonus

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
3,53 € / hod + nadštandardné príplatky nad 2,29,-€/hod + všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme profesionálnych a zodpovedných bezpečnostných pracovníkov, ktorí budú mať za úlohu ochranu objektu nášho zahraničného klienta.
Čo bude ich úlohou počas denných a nočných zmien?
- stráženie priestorov
- kontrola osôb a vozidiel
- komunikácia s bezpečnostným manažmentom

- náborový bonus vo výške 200 € po odpracovaní 6 mesiacov,
- nadštandardné finančné ohodnotenie v závislosti od úrovne znalosti anglického jazyka a zvládnutia požadovaných pracovných nárokov - btto mzda od 5,82 €/hod ,
- vyplácanie všetkých zákonných príplatkov v mzde,
- vystrojenie služobnou rovnošatou a obuvou,

Hľadáme ľudí, ktorí k práci pristupujú profesionálne a zodpovedne.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie vám v prípade seriózneho záujmu radi poskytneme priamo v sídle našej spoločnosti po dohodnutí si stretnutia.
Info - personálne: 02 59425 168

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- občianska a trestná bezúhonnosť - ČISTÝ odpis registra trestov - NUTNÁ PODMIENKA
- zdravotná spôsobilosť
- bezpečnostná prax najmenej 5 rokov - NUTNÁ PODMIENKA
- znalosť anglického jazyka - mierne pokročilá úroveň - NUTNÁ PODMIENKA
- zodpovedný a profesionálny prístup

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3545864  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,53 € / hod + nadštandardné príplatky nad 2,29,-€/hod + všetky zákonné príplatky