Bezpečnostný pracovník BA s angličtinou

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
4,27 - 6,45 EUR/hod.Základná hodinová mzda 4,27 € + hodinový preferenčný príplatok do 2,18 € + všetky zákonné príplatky v mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre nášho zahraničného klienta zodpovedného a schopného pracovníka na pozíciu bezpečnostného pracovníka s dobrou komunikačnou schopnosťou v anglickom jazyku. Pracovnou náplňou na tejto pozícii bude prevažne:
- monitorovanie pohybu osôb a vozidiel v priestoroch chráneného objektu,
- kontrola a monitorovanie osôb vo vstupných priestoroch,
- monitorovanie a obsluha zariadení EPS , EZS a elektronických zariadení vo vstupných bránach,
- vedenie evidencie žiadostí o vstup do chránených priestorov,
- reagovanie na signalizáciu alarmu, komunikácia s centrálnym pultom SRP,
- koordinácia expedície produktov zákazníka,
- vedenie evidencie jednotlivých činností podľa inštrukcií a pokynov nadriadeného,
- fyzická kontrolná činnosť v celom chránenom priestore,
- ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného a inštrukcií objektu.

- nadštandardné finančné ohodnotenie do výšky 6,45 €/hod btto,
- vyplácanie všetkých zákonných príplatkov v mzde - príplatky za sviatky, soboty, nedele, nočné práce, nadčasy,
- vystrojenie služobnou rovnošatou, príspevok na služobnú obuv,

Hľadáme ľudí, ktorí k práci pristupujú profesionálne a zodpovedne.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie vám v prípade seriózneho záujmu radi poskytneme priamo v sídle našej spoločnosti po dohodnutí si stretnutia.
V prípade záujmu pošlite CV na [email protected], zavolajte na personálne t.č. +421 2 59245 168 alebo regionálnemu manažérovi +421 918 992 019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- občianska a trestná bezúhonnosť -
- zdravotná spôsobilosť
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
- zodpovedný a profesionálny prístup

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3419803  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,27 EUR/hod.