Bezpečnostný pracovník - Nitra - s náborovým bonusom

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme profesionálnych a zodpovedných bezpečnostných pracovníkov, ktorí budú mať za úlohu ochranu objektu nášho zahraničného klienta.
Čo bude ich úlohou počas denných a nočných zmien?
- stráženie objektov automobilového priemyslu (momentálne vo výstavbe)
- kontrola osôb a vozidiel, perimetru objektov
- komunikácia s bezpečnostným manažmentom

- náborový bonus vyplácaný po skúšobnej dobe
- ľudský a korektný prístup
- práca pre stabilnú spoločnosť
- príspevok 100,- € na ubytovanie zabezpečené vlastnými možnosťami,
- v individuálnych prípadoch možnosť flexibilného plánovania služieb,
- firemné benefity,
- možnosť kariérneho rastu,
- výplata do 10. dňa v mesiaci

Hľadáme strážnikov aj vedúcich zmien, ktorí k práci pristupujú profesionálne a zodpovedne.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie vám v prípade seriózneho záujmu radi poskytneme priamo v sídle našej spoločnosti po dohodnutí si stretnutia. Uprednostňujeme prácu na trvalý pracovný úväzok, výnimočne však môžeme umožniť prácu aj na čiastočný pracovný úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS výhodou
- občianska a trestná bezúhonnosť - odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť
- znalosť anglického jazyka nie je nutnosťou, ale výhodou
- zodpovedný a profesionálny prístup

Skupina G4S patrí k svetovej špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Na Slovensku sa spoločnosť G4S zameriava predovšetkým na poskytovanie bezpečnostných služieb v oblasti ochrany majetku a osôb, fyzickej ochrany a služieb spojených s požiarnou ochranou. Našou prioritou je spokojnosť klienta a zamestnancov G4S.
Všetky naše záväzky voči zamestnancom si plníme načas a podľa platnej legislatívy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

G4S
Višňová 16
831 01 Bratislava 37

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3150653   Dátum zverejnenia: 15.11.2017