Vedúci služieb

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda btto 1000,- € + výkonnostná odmena 200 €/mesačne btto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a kontroluje výkon služby fyzickej ochrany na zverených objektoch,
- plní úlohy podľa potrieb regionálneho manažéra a riadi sa jeho pokynmi,
- vypracováva inštrukcie, smernice na objekty a plán služieb podľa potrieb regionálneho manažéra a kontroluje ich plnenie,
- nastupuje do výkonu zmeny na vedúce/riadiace pozície z dôvodu zabezpečenia plynulého chodu a odstránenia nedostatkov podľa pokynov reg.manažéra,
-vykonáva kontroly na objektoch,
-navrhuje odmeny, zrážky podriadených zamestnancov, zabezpečuje personálne naplnenie objektov, rieši a zabezpečuje logistiku dokumentácie medzi objektami a príslušnými oddeleniami vo firme,
-zabezpečuje a zodpovedná za úplnosť technickej vybavenosti objektu, za funkčnosť vecných bezpečnostných prostriedkov, zabezpečuje obmenu uniforiem, dodávku kancelárskych, hygienických potrieb na objekt,
-operatívne rieši požiadavky klientov a vzniknuté mimoriadne situácie na jednotlivých objektoch,
-plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

- služobné vozidlo,
-služobný mobilný telefón
- notebook

Pošlite nám vaše CV mailom na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S",
- znalosť anglického jazyka výhoda
- schopnosť riadiť , motivovať a viesť kolektív,
- manažérske schopnosti,
- výborné komunikačné schopnosti,
- dôslednosť a systematický prístup k práci,
- zodpovednosť, flexibilita, asertivita, cieľavedomosť a samostatnosť

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2958276  Dátum zverejnenia: 1.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda btto 1000,- € + výkonnostná odmena 200 €/mesačne btto