Bezpečnostný pracovník, Čachtice, Krakovany, Rakoľuby

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Čachtice
Termín nástupu
Dohodou
3,20 €/hod + všetky zákonné príplatky + výkonnostné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon fyzickej ochrany vo výrobnom závode
-evidencia vstupov a výstupov motorových vozidiel a osôb
-kontrola osôb a vozidiel
-monitorovanie objektu kamerovým systémom
-obchôdzková činnosť

- výkonnostné príplatky nad rámec ZP do výšky 0,40 €
- všetky zákonné príplatky v mzde
-stravné lístky za každú odpracovanú službu
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelný stabilný príjem

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba: p. Tomašech
tel: +421 918 992 002, p. Šuša tel: +421 918 992 253
personálne: +421 2 59425 168

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti SBS - NUTNÁ PODMIENKA
- občianska a trestná bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- chuť pracovať

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2245199  Dátum zverejnenia: 25.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20 €/hod + všetky zákonné príplatky + výkonnostné príplatky