Prepravca finančnej hotovosti a dotácia bankomatov, Bratislava

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca 600 EUR (NETTO) na výplatnej páske

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava finančnej hotovosti a cenín
- dotácia, servis a dohľad nad bankomatmi
- ďalšie činnosti súvisiace s prepravou finančných hotovostí

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Materiály neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS
- prax vo výkone fyzickej ochrany minimálne 2 roky
- zbrojný preukaz
- VP sk. B - nutný, sk. C - výhodou
- občianska a trestná bezúhonnosť

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1270116  Dátum zverejnenia: 5.6.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 600 EUR (NETTO) na výplatnej páske