Logo G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Senior Nástrojár s nástupným bonusom

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
ihneď
2 457 EUR/mesiac2 457€ základná mesačná mzda + 245€ mesačný bonus + 132€ za prácu v riziku + 90€ za týždeň nočnej práce + 204 € dochádzkový bonus. Spolu v priemere 3 120€ brutto + 600 eur nástupný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K našim nástrojárom hľadáme kolegu so skúsenosťami v oblasti výroby kovových dielov, ktorého náplňou práce bude:
• preventívna údržbu lisovacích nástrojov, podľa pracovných inštrukcií a štandardov
• modifikácia nástrojov na základe požiadaviek zákazníka.
• zhotovenie /zlicovanie/ presných nástrojov a prípravkov na základe požiadaviek
• celá škálu nástrojárskych úkonov, vyžadujúcich strednú úroveň presnosti a zručnosti
• preventívne prehliadky a preventívne opravy lisovacích nástrojov, prípravkov a podávačov výliskov
• analýzu poruchy nástrojov, určenie potrebných opráv a testovanie výsledkov svojej práce s cieľom ubezpečiť sa o jej kvalite
• čítanie výkresovej dokumentácie
• dodržiavanie výrobných postupov pri výrobe nových častí nástrojov

• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• dochádzkový bonus vyplácaný mesačne vo výške 1/12 základnej mzdy
• príspevok na dopravu (polovicu nákladov na dopravu hradí zamestnávateľ)
• príplatok za prácu nad rámec zákona v noci 1,90€/hod, nadčas 33% priem.zárobku, za sobotu 2,79€/hod
• finančný príspevok na stravovanie
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• odmeny za zlepšovacie návrhy – pretože podporujeme kreativitu a inovácie
• jubilejný príspevok– pretože si vážime dlhoročných a lojálnych zamestnancov
• deň plateného voľna na sprevádzanie prváčika
• príspevok pri narodení dieťaťa
• sladkosť k narodeninám
• firemné akcie(Dni zdravia v práci, Vianočný večierok, Letný team building)
• vitamínový balíček za darovanie krvi
• príspevok občerstvenie v automatoch 7€/mesačne
• komerčné životné a úrazové poistenie pre zamestnancov
• príspevok za odporučenie nového zamestnanca 600€
• nástupný bonus 600€ (300€ po skúšobnej dobe a 300€ po 6.mesiacoch)
• Multisport karta
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• skúsenosti 5 roky praxe s prácou plechových výliskov z ocele a hliníka
• zváranie ZT1
• manuálna zručnosť
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Liliana Gutová
Tel.: +421905483802
E-mail: poslať životopis
ID: 4799661  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 457 EUR/mesiac