NPI Koordinátor

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje čo najhladší nábeh projektu do masovej výroby (launch)
- sleduje stav nábehu, riadi projekt interne (Gantt chart, Action plan, NPI meetingy)
- komunikuje naprieč oddeleniami – organizuje skúšky resp. výrobu dielov na jednotlivé fázy projektu (milestones)
- komunikuje s dodávateľmi nástrojov a liniek – sleduje stav zákaziek a reflektuje ho na projektový plán (a opačne)
- vytvára štatistické analýzy
- je súčasťou projektového tímu tvoreného UK/SK kolegami
- riadi tím 2 NPI inžinierov (tooling + assembly)
- zodpovedá za úspešný interný aj externý (Run@Rate)
- pozná a je rozhľadený v termínoch ako APQP, PPAP, FMEA, change managment (inžinierske zmeny)
- odovzdáva projekt do produkcie –> Mass Production Buy-off

- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity
- multisport karta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru resp. podnikový/projektový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

PC skill: štandard MS Office (Excel/PowerPoint/Teams/Project ideálne na vyššej urovni)
CAD – výhodou
štatistické nástroje (Excel/MiniTab) – výhodou
samostatnosť
seba-motivácia
organizovanosť
konzistentnosť
silné prezentačné schopnosti a zdravé sebavedomie

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4573147  Dátum zverejnenia: 5.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac