Automation Engineer

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacvýška mzdy v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Optimalizácia /de-bugging PLC programu
- Integrovanie nových kontrolných prvkov do liniek, strojov a prípravkov
- Analýza chýb na strojoch a implementácia nápravných opatrení
- Programovanie robotov (Fanuc/Nachi/OTC)
- Spolupráca na zvyšovaní produktivity
- Pravidelné a štrukturované zálohovanie dát/programov

- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity
- multisport karta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

znalost PLC: Omron; Mitsubishi; Siemens + príp iné

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4557985  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac