Logo G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Tímlíder logistiky

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 614 EUR/mesiac+10% mesačný bonus, dochádzkový bonus- 1/12 zo základnej mzdy vyplácaný mesačne, príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozdeľovanie úloh v rámci logistického tímu
• plánovanie nakládok a vykládok
• potvrdenie úspešnej vykládky (potvrdenie CMR, dodacích listov)
• potvrdenie úspešnej nakládky (systémové spracovanie, odoslanie ASN)
• riadenie presunov tovaru/materiálu v rámci skladu/objektu
• riadenie vykladania a nakladania tovaru z/do vozidiel
• riadenie zásobovania linky materiálom v reálnom čase
• plánovanie skladového hospodárstva a efektívneho rozmiestnenia skladových zásob
• dozor nad obsluhou vysokozdvižných vozíkov a ťahačov a zabezpečenie ich správneho používania
• skenovanie paletových štítkov
• systémové a fyzické úpravy skladových zásob

Našich zamestnancov si veľmi vážime, a preto im ponúkame:

​• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe,
​• dochádzkový bonus vo výške 1/12 základnej mzdy vyplatený mesačne,
​• príspevok na dochádzanie (polovicu nákladov na dopravu hradí zamestnávateľ),
​• príplatok za prácu nad rámec zákona v noci 1,90€/hod, nadčas 33% priem.zárobku, za sobotu 2,79€/hod,
​• finančný príspevok na stravovanie,
​• príspevok od zamestnávateľa na DDS,
​• odmeny za zlepšovacie návrhy – pretože podporujeme kreativitu a inovácie,
​• jubilejný príspevok– pretože si vážime dlhoročných a lojálnych zamestnancov,
​• deň plateného voľna na sprevádzanie prváčika,
​• príspevok pri narodení dieťaťa,
​• sladkosť k narodeninám,
​• firemné akcie(Dni zdravia v práci, Vianočný večierok, Letný team building),
​• vitamínový balíček za darovanie krvi,
• príspevok občerstvenie v automatoch 7€/mesačne,
​• komerčné životné a úrazové poistenie pre zamestnancov,
• príspevok za odporučenie nového zamestnanca 600€,
• Multisport karta,
​• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami,
​• stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou,
• pracovná zmluva na dobu neurčitú

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na pohovor telefonicky, ostatných mailom. Najskôr týždeň od zverejnenia ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s vedením malého tímu

- samostatnosť

- zodpovednosť

 -platný VZV preukaz

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Cintulová
Tel.: +421908385559
E-mail: poslať životopis
ID: 4483782  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 614 EUR/mesiac