Tooling Engineer

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupracuje pri preberaní nástrojov z externej nástrojárne (feasibility study; komunikácia; buy-off)
- Sleduje projektový plán – príprava kapacít na odladenie nástroja
- Aktívna účasť na skúškach, analýza chýb a definícia nápravných opatrení
- Komunikuje s externými dodávateľmi, objednáva ND
- Spoluúčasť na odstraňovaní chýb, sledovanie stavu a reporting
- Práca s CAD/CAM/CAE
- Člen NPI teamu

- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- finančný príspevok na stravovanie
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity
- multisport karta

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

priama skúsenosť s lisovacími nástrojmi: min 2 roky

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť CAD (CATIA a/alebo VISI a/alebo CREO) a CAE (AutoForm/výhodou)
- skúsenosť s APQP (Launch aktivity v automotive)
- tímový hráč, disciplinovaný a organizovaný
- technické myslenie

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4478601  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac