Údržbár junior s nástupným bonusom

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 183 EUR/mesiac1 183€ + 118€ výkonnostný bonus + 117€ práca v riziku + 90€ za týždeň nočnej zmeny + 99 € 13. a 14.plat vypočítaný na mesiac. Spolu v priemere 1600€ brutto + 600 eur nástupný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podporuje pri odstraňovaní technických porúch na technologických zariadeniach podľa pokynov
- podľa požiadaviek nadriadených asistuje, vykonáva a zodpovedá za drobné údržby a opravy mechanických, pneumatických, hydraulických častí a systémov
- asistuje pri údržbe a opravách elektrických komponentov
- asistuje pri diagnostike a kontrole PLC systémov
- asistuje pri odborných opravách, prehliadkach a revíziách
- hlási nedostatky, poruchy a návrhy na odstránenie a zlepšenie
- eviduje poruchy a spotreby náhradných dielov
- asistuje pri obsluhe a preventívnej údržbe strojov
- výmieňa náhradné diely v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
- plní zverené činnosti a zodpovednosti tak, aby rozvíjal a zdokonaľoval svoje schopnosti a vedomosti o strojoch, nástrojoch a zariadeniach, s ktorými prichádza do kontaktu

Práca na 3 zmeny

• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% zákl.mzdy) a jesenný bonus (50% zákl.mzdy) podľa interných pravidiel
• nástupný bonus 600€ (300€ po skúšobnej dobe a 300€ po 6.mesiacoh)
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• príplatok za hodinu nočnej práce, práce v sobotu a nadčas nad rámec zákona
• rizikový príplatok (hluk)
• príspevok na občerstvenie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Multisport karta

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky, s pozvaním na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- ochotna učiť sa
- odborná spôsobilosť výhodou
- manuálna zručnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4372860  Dátum zverejnenia: 17.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 183 EUR/mesiac