Technik údržby (lisy a zváracie roboty) - vhodné pre absolventov

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1 100€ + 110€ výkonnostný bonus + 110€ práca v riziku + 86€ za týždeň nočnej zmeny + 13. plat a možnosť nadčasov. Spolu okolo 1 400€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový kolega:
- podporuje pri odstraňovaní technických porúch na technologických zariadeniach podľa pokynov
- podľa požiadaviek nadriadených asistuje, vykonáva a zodpovedá za drobné údržby a opravy mechanických, pneumatických, hydraulických častí a systémov
- asistuje pri údržbe a opravách elektrických komponentov
- asistuje pri diagnostike a kontrole PLC systémov
- asistuje pri odborných opravách, prehliadkach a revíziách
- hlási nedostatky, poruchy a návrhy na odstránenie a zlepšenie
- eviduje poruchy a spotreby náhradných dielov
- asistuje pri obsluhe a preventívnej údržbe strojov
- výmieňa náhradné diely v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
- plní zverené činnosti a zodpovednosti tak, aby rozvíjal a zdokonaľoval svoje schopnosti a vedomosti o strojoch, nástrojoch a zariadeniach, s ktorými prichádza do kontaktu

Práca na 3 zmeny

- mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
- možnosť získať prax a naučiť sa ovládať a opravovať moderné technológie
- školenia hradené firmou
- jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- príspevok od zamestnávateľa na DDS
- finančný príspevok na stravovanie
- rizikový príplatok (hluk)
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky, s pozvaním na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- ochotna učiť sa
- odborná spôsobilosť výhodou
- manuálna zručnosť
- čítanie technickej dokumentácie
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V nitrianskom závode vyrába diely najmä pre Jaguar Land Rover, BMW, Toyotu. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.
ID: 4372860  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac