Nástrojár s nástupným bonusom

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiac1 600€ základná mesačná mzda + 160€ mesačný bonus + 132€ za prácu v riziku + 90€ za týždeň nočnej práce + 133 € 13. a 14.plat vypočítaný na mesiac. Spolu v priemere 2 100€ brutto + 600 eur nástupný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva:
• preventívnu údržbu lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií a štandardov
• opravy poškodených častí lisovacích nástrojov
• preventívnu údržbu lisovacích nástrojov
• údržbu príslušenstva nástrojov (prípravok na odoberanie výliskov)
• modifikáciu nástrojov na základe požiadaviek zákazníka
• leštenie a čistenie nástrojov
• jednoduché opravárenské práce
• kontrola funkčnosti lisovacích nástrojov

• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% zákl.mzdy) a jesenný bonus (50% zákl.mzdy) podľa interných pravidiel
• nástupný bonus 600€ (300€ po skúšobnej dobe a 300€ po 6.mesiacoh)
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• príspevok na dochádzanie do práce
• príplatok za hodinu nočnej práce, práce v sobotu a nadčas nad rámec zákona
• rizikový príplatok (hluk)
• príspevok na občerstvenie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Multisport karta

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti 2 roky praxe z prácou plechových výliskov z ocele a hliníka
• zváranie ZT1
• manuálna zručnosť
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4291576  Dátum zverejnenia: 28.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac