Logo G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Operátor logistiky - picker (2 zmeny)

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 112 EUR/mesiac+10% mesačný bonus, príspevok na dochádzanie, dochádzkový bonus 1/12 zo základnej zložky mzdy vyplácaný mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prebaľovanie a počítanie správneho množstva dielov
• práca s elektronickou váhou
• presúvanie tovaru v rámci skladu
• obsluha ručným vozíkom
• kontrola zhody štítkov a dielov v balení
• práca na 2 zmeny
• práca vhodná pre mužov

Našich zamestnancov si veľmi vážime, a preto im ponúkame:

​• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe,
​• dochádzkový bonus vo výške 1/12 základnej mzdy vyplatený mesačne,
​• príspevok na dochádzanie (polovicu nákladov na dopravu hradí zamestnávateľ),
​• príplatok za prácu nad rámec zákona v noci 1,90€/hod, nadčas 33% priem.zárobku, za sobotu 2,79€/hod,
​• finančný príspevok na stravovanie,
​• príspevok od zamestnávateľa na DDS,
​• odmeny za zlepšovacie návrhy – pretože podporujeme kreativitu a inovácie,
​• jubilejný príspevok– pretože si vážime dlhoročných a lojálnych zamestnancov,
​• deň plateného voľna na sprevádzanie prváčika,
​• príspevok pri narodení dieťaťa,
​• sladkosť k narodeninám,
​• firemné akcie(Dni zdravia v práci, Vianočný večierok, Letný team building),
​• vitamínový balíček za darovanie krvi,
• príspevok občerstvenie v automatoch 7€/mesačne,
​• komerčné životné a úrazové poistenie pre zamestnancov,
• príspevok za odporučenie nového zamestnanca 600€,
• Multisport karta,
​• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami,
​• stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou,
• pracovná zmluva na dobu neurčitú

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• fyzická zdatnosť
• zodpovedný prístup k práci

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4269973  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 112 EUR/mesiac