Operátor kvality

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 045 EUR/mesiac+10% mesačný bonus, rizikový príplatok, jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vizuálna kontrola dielov podľa dokumentácie alebo vzoriek
• premeriavanie kritických rozmerov pomocou meracích zariadení a prípravkov
• práca vhodná pre ženy aj mužov
• práca na 2 zmeny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)

• mesačný výkonnostný bonus v priemere 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• príspevok na dochádzanie
• rizikový príplatok 0,81€/hod.
• finančný príspevok na stravovanie
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• Multisport karta

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

• skúsenosti v oblasti vizuálnej kontroly výhodou
• skúsenosti z automotive priemyslu výhodou
• fyzická zdatnosť
• spoľahlivosť
• precíznosť

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4130363  Dátum zverejnenia: 5.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac