CAD Inžinier Junior

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 380 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytuje podporu pri tvorbe nových a upravuje pôvodné výkresy (2D/3D) pre potreby nástrojárne
• Poskytuje podporu pri implementácii (inžinierske) zmien do existujúcich nástrojov
• Konštruuje montážne a kontrolné prípravky
• podporuje oddelenie ENG v administratívnych činnostiach
• zopdovedá za CAD podporu nástrojárne (skreslovanie, dizajn, špecifikácia)
• zodpovedá za aktuálnosť a evidenciu zmien v lisovacích/tvárniacich nástrojoch

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný bonus do výšky 10% zo základného platu
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4071827  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 380 EUR/mesiac