Údržbár v Nitre s príspevkom na dopravu a nástupným bonusom

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 440 EUR/mesiac1 440€ základná mesačná mzda + 144€ mesačný bonus + 110€ za prácu v riziku + 89€ za týždeň nočnej práce + 120€ 13.plat vypočítaný na mesiac + 150€ za nadčas. Spolu 2 053€ + 600 eur náborový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• drobné údržby a opravy mechanických, pneumatických, hydraulických častí a systémov
• údržby a opravy elektrických komponentov
• diagnostiku a kontrolu PLC systémov
• zálohovanie a obnovu PLC systémov ako aj robotov
• asistenciu pri odborných opravách, prehliadkach a revíziách
• evidenciu porúch a spotreby náhradných dielov
• obsluhu a preventívnu údržbu strojov
• úpravy a optimalizáciu mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)
• výmenu náhradných dielov v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
• práca na 3 zmeny

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
• ubytovanie na ubytovni s príspevkom 200€/mesačne - celková cena ubytovania 260€
• príspevok na dopravu do práce pre zamestnancov bývajúcich nad 15km od miesta výkonu práce 0,12€/km
• náborový bonus 600€
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• príplatok za hodinu nočnej práce, práce v sobotu a za nadčas nad rámec zákona
• rizikový príplatok (hluk)
• príspevok na občerstvenie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Multisport karta

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky, s pozvaním na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Počet rokov praxe

2

• odborná spôsobilosť výhodou
• manuálna zručnosť
• čítanie technickej dokumentácie
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
• ochota učiť sa

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4067590  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 440 EUR/mesiac