Team leader oddelenia zvarovne

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a rozvíjanie tímu 4 operátorov s cieľom zabezpečiť plánovanú výrobu,
- rozdeľovanie pracovných úloh podriadeným
- zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel na pracovisku
- zapnutie nového programu na zváracom robote
- riešenie drobných závad a porúch
- práca na zváracích robotoch (vkladanie a odoberanie dielov)
- práca na 2 zmeny

- stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 15% základného platu
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- príspevok na dopravu 30€
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na pohovor telefonicky, ostatných mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, kvalita, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s vedením malého tímu
- anglický jazyk - schopnosť dorozumieť sa a pochopiť
- skúsenosti z práce na zváracích robotoch
- tímový hráč

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V novopostavenom nitrianskom závode bude vyrábať diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Na pasienkoch 9
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3845570  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac