Team Leader logistiky

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200€ + 15% mesačné odmeny + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaškolovanie pracovníkov
- Rozdeľovanie pracovných úloh podriadeným
- Zodpovednosť za plynulosť logistických procesov
- Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel na pracovisku
- Participácia pri výbere nových pracovníkov
- Komunikácia a reporting manažmentu

- Stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
- Stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- Teambuldingy, akcie, sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s vedením malého tímu
- skúsenosti s logistickými procesmi vo výrobnej firme
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť dorozumieť sa anglicky

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V novopostavenom nitrianskom závode bude vyrábať diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Na pasienkoch 9
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Hájková
Tel.: +421918755195
E-mail: poslať životopis
ID: 3820668  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200€ + 15% mesačné odmeny + 13. plat