Kontrolór kvality

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
815 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva a spracováva audity QA procesov vykonávaných operátormi a teamleadrami v produkcii,
- kontroluje kvalitu výrobkov/dielov počas celého dňa, aby sa zabezpečilo dodržiavanie postupov spoločnosti
- kompletizuje príslušnú dokumentáciu, ktorá obsahuje audítorské listy a správy o rozmeroch
- kontrolu správnosti preverovaného dielu na kontrolných upínacích prípravkoch a overuje presnosť súčiastok
- pôsobí ako poradca výrobných tímov s ohľadom na vnútornú kvalitu a aktívne sa snaží o neustále zlepšovanie
- vykonáva kontrolu na mieste a mimo pracoviska v prípade potreby

- stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 15% základného platu
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- príspevok na dopravu 30€
- príspevok na občerstvenie
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- sociálne benefity

vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na pohovor telefonicky, ostatných mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je skúsenosť na pozícii kvalitára
- skúsenosť z oblasti zvarovne alebo lisovne - výhodou
- skúsenosť s meracími prístrojmi
- zodpovednosť
- samostatnosť
- dobré pracovné návyky
- prax na podobnej pozícii
- dobré rozhodovacie schopnosti
- manuálna zručnosť
- technické myslenie

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V novopostavenom nitrianskom závode bude vyrábať diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Na pasienkoch 9
949 01 Nitra
ID: 3787368  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 815 EUR/mesiac