Inžinier kvality pre zákazníkov - automotive

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riešenie reklamácií /8D, PPAP, 5why, nápravné opatrenia/
- definícia a implementácia okamžitých nápravných opatrení
- zabezpečovanie štandardov kvality v súlade s požiadavkami spoločnosti a
zákaznickým servisom
- komunikácia zo zákazníkom, budovanie dobrých vzťahov
- reportovanie výkonov oddelenia kvality priamemu nadriadenému
- implementácia štandardov kvality a navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
na zlepšenie kvality výrobku a procesu
- denná komunikácia v anglickom jazyku
- vycestovanie do Nemecka alebo Čiech za zákazníkom

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- príspevok na občerstvenie
- mesačný bonus 15% zo základného platu po skúšobnej dobe
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- iné benefity

Informácie o výberovom konaní

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, kvalita, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nutná prax v automobilovom priemysle
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť nástrojov kvality nevyhnutná (8D, 3D, Ishikawa, 5why, PDCA....)
- čítanie technickej dokumentácie
- flexibilita
- ochota cestovať
- dobré komunikačné schopnosti
- odolnosť voči stresu

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3769653  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiac