Účtovník/účtovníčka pre výrobnú spoločnosť

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1 500€ v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie evidencie a účtovníctva dlhodobého majetku
- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Platobný styk a účtovanie bankových výpisov
- Účtovníctvo hlavnej knihy ( rezervy, časové rozlíšenia)
- Participacia/pomoc na spracovani podkladov k priprave DPH priznania
- Príprava podkladov pre audity
- Sledovanie zmien legislatívy v oblasti účtovníctva a daní a ich aplikáciu v praxi
- Príprava podkladov a participácia pri vyhotovení ročnej účtovnej závierky

- Mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
- Jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
- Príspevok od zamestnávateľa na DDS
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Finančný príspevok na stravovanie
- Príspevok na občerstvenie
- Zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- Sociálne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- Min. 5 rokov prax na obdobnej pozícii
- znalosť podvojného účtovníctva
- skúsenosti s účtovnou uzávierkou
- Výhodou je ovládanie programu QAD
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
- Znalosť postupov účtovania, znalosť daňových zákonov a požiadaviek
- analytické myslenie,
- zodpovednosť,
- precíznosť ,
- schopnosť samostatného riešenia problémov,

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3769317  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac