Projektový manažér pre oblasť automotive

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 3000€/brutto na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a manažovanie jednotlivých fáz projektu od zadania až po zavedenie do
výroby (APQP),
- koordinácia procesu inžinierskych zmien,
- kompletizácia a predkladanie PPAP dokumentácie na základe zákazníckych
požiadaviek (úzka spolupráca s oddelením kvality),
- účasť na rokovaniach so zákazníkom a riešenie zákazníckych požiadaviek
- riadenie činností 3 členného tímu.

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- príspevok na občerstvenie
- mesačný bonus 15% zo základného platu
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- zaškolenie v zahraničí
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
- iné benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, Projektový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- min. 5 ročná skúsenosť na pozícii Projektový
manažér v automotive spoločnosti
- 10 ročná skúsenosť na oddelení Inžinieringu
- znalosť procesov lisovania - výhodou
- znalosť APQP, PPAP, FMEA, IATF 16949, VDA,
- skúsenosti z automotive priemyslu sú podmienkou,
- organizačné a koordinačné zručnosti,
- komunikácia v anglickom jazyku,
- schopnosť viesť členov tímu.

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3673911  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3000€/brutto na základe skúseností