3D merací technik pre Greenfield

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 300€ podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- 3D merania hotových výrobkov sériovej produkcie na 3D meracom prístroji podľa kontrolných plánov a potrieb výroby
- analýzy merania s cieľom zlepšenia rozmerovej kvality výrobkov a náradia
- spolupráca na vypracovávaní meracích postupov pre jednotlivé merania
- vytváranie CMM programov pre 3D meranie podľa interných požiadaviek a požiadaviek zákazníka
- zabezpečenie údržby 3D meracích zariadení

- stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- ďalšie benefity
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

Vybraných kandidátov na pohovor budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Skúsenosť v 3D meraní
Znalosť čítania technickej dokumentácie/3D dát
Min. 1 rok praxe s CMM programami
Ovládanie 3D meracích zariadení

Sme globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3626246  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 300€ podľa skúseností uchádzača