Team leader nástrojárne pre nový projekt

G-TEKT Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 500€ + mesačný bonus do 225

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie, zadeľovanie práce a podpora kolegom na lise a podriadeným
- zabezpečenie najlepších postupov v procese vytvárania lisovacích nástrojov
- sledovanie každodenných procesov a včasné riešenie problémových situácií
- vykonávanie úprav na nástrojoch
- údržba a oprava lisovacích nástrojov
- skúšky nových lisovacích nástrojov

- práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- mesačný bonus do výšky 225€
- stravné lístky v hodnote 4€ (zamestnanec hradí 1€)
- 13. plat
- zaškolenie v zahraničí
- zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti so zváraním metódou MIG, TIG
- znalosť vlastností materiálov (hliník a oceľ) pre riešenie problémov
- skúsenosti so sústruhom a elektroerozívnym obrábaním
- žeriavnický, viazačský a VZV preukaz výhodou
- anglický jazyk - výhodou

Spoločnosť G-TEKT bola založená v roku 1953 v Japonsku. G-TEKT je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V novopostavenom nitrianskom závode bude vyrábať diely najmä pre Jaguár Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s dôrazom na kvalitu.

Dolné Hony 3
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3554630   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500€ + mesačný bonus do 225