Skladník s VZV Munderfing/Rakúsko

G - S Company, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ASAP
2 100 EUR/mesiac+ diéty + denný príspevok na ubytovanie + nadčasy + 13. 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka v Rakúsku pre skladníkov so znalosťou nemeckého jazyka - B1.
! Akceptujeme životopisy iba v nemeckom jazyku!

• práca v sklade
• vychystávanie objednávok pomocou moderných ručných skenerov,
• príprava a balenie tovaru na expedíciu
• obsluha vysokozdvižných, paletových vozíkov, retrakov a pod.
• dodržiavanie skladového poriadku a bezpečnostných predpisov.

• 12,56 € v hrubom na hodinu
• 26,4 € denné diéty
• 15 eur príspevok na ubytovanie za pracovný deň
• 13. a 14. plat
• práca na rakúsku pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite nám životopis v nemeckom jazyku na [email protected]

Telefonicky kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky dané pre túto pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Partnerská spoločnosť v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

• Niekoľkoročná prax v sklade a pri vychystávaní
zákaziek
• znalosť nemeckého jazyka primeraná pracovnému miestu - aspoň B1
• prax a zručnosť v zaobchádzaní s vysokozdvižnými vozíkmi - výhodou
• ochota pracovať nadčas
• vlastné auto
• samostatnosť
• flexibilita

Spoločnosť G - S Company, s .r.o. vznikla v roku 2012 a odvtedy je rýchlo rastúcou spoločnosťou. V priebehu uplynulých rokov sme pomohli nájsť zamestnanie uchádzačom z celého Slovenska, Čiech, Maďarska či Poľska. Na začiatku naša firma orientovala všetku svoju pozornosť predovšetkým na oblasť distribúcie a logistiky v Rakúsku. Dopyt v tejto oblasti najmä teda po skladníkoch a šoféroch neustále narastal, postupne však narastal dopyt aj po pracovníkoch z iných odvetví a tak sme upriamili pozornosť aj na oblasť priemyslu a stavebnícka. Ľudskosť, spoľahlivosť, inovácia a kvalita sú našimi hlavnými hodnotami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4493655  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac