Elektrikár - Rakúsko Wien / Wiener Neustadt s ubytovaním

G - S Company, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac+ diéty + nadčasy + 13. 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre elektrikárov - 2 a viac členné partie, kde jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk, alebo samostatných zručných nemecky hovoriacich jednotlivcov.
Jedná sa o elektro-inštalácie, kladenie káblov, frézovanie, pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov

• DIÉTY : 5 až 9 hodín denne – 13,20€ NETTO / deň
9 a viac hodín denne – 22€ NETTO / deň
• preplácanie nadčasov
• práca v stabilnej spoločnosti
• 13. a 14. plat
• rakúska pracovná zmluva
• ubytovanie zabezpečené aj hradené zamestnávateľom v plnej výške
• možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Partnerská spoločnosť v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 2 roky

• elektrotechnická vyhláška § 21, 22 a vyššie
• znalosť nemeckého jazyka na úrovni B1 a B2; v prípade partie jeden s aktívnou znalosťou nemčiny podmienka!
• skúsenosti s prácou v zahraničí na obdobnej pozícii sú výhodou
• samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Spoločnosť G - S Company, s .r.o. vznikla v roku 2012 a odvtedy je rýchlo rastúcou spoločnosťou. V priebehu uplynulých rokov sme pomohli nájsť zamestnanie uchádzačom z celého Slovenska, Čiech, Maďarska či Poľska. Na začiatku naša firma orientovala všetku svoju pozornosť predovšetkým na oblasť distribúcie a logistiky v Rakúsku. Dopyt v tejto oblasti najmä teda po skladníkoch a šoféroch neustále narastal, postupne však narastal dopyt aj po pracovníkoch z iných odvetví a tak sme upriamili pozornosť aj na oblasť priemyslu a stavebnícka. Ľudskosť, spoľahlivosť, inovácia a kvalita sú našimi hlavnými hodnotami.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4113335  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac