Reagujte bez životopisu

Kuchař/kuchařka

G - REALITY s.r.o.

Místo práce
K Zelené louce 1484, Kunratice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš 4* hotel na Praze 4 - přijmeme pracovníka na pozici kuchař /kuchařka.

Požadujeme:

vyučení v oboru, zkušenosti na dané pozici, praxe, flexibilita, pracovitost a spolehlivost

Co Vás čeká:

- kontrola a řízení provozu kuchyně - snídaně, obědy

- kontrola surovin a zboží, jejich správná evidence, uskladnění

Nabízíme:

možnost firemních benefitů ( smlouva na dobu neurčitou, příspěvek na MHD, personální stravování, multisport, karta na slevu lékárna IKEM, možnost parkování)

výborné platové ohodnocení.

Druh pracovního poměru: HPP na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Příspěvek na pracovní oblečení
Firemní akce
Příspěvek na dopravu
Občerstvení na pracovišti
Vlastní organizace náplně práce
Nadstandardní lékařská péče

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Blahoutová Serbusová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4808561  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc