Špecialista marketingu

G R A D A Slovakia s.r.o. - vydavateľstvo odbornej literatúry a beletrie

Miesto práce
Moskovská, Bratislava
Termín nástupu
Čo najskôr, podľa dohody.
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiacmožné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GRADA Slovakia s.r.o., vydavateľstvo odbornej literatúry, beletrie a detskej literatúry hľadá spolupracovníka na pozíciu: Špecialista marketingu
Do nášho tímu hľadáme schopného, samostatného spolupracovníka, ktorý má skúsenosti v marketingu, reklamy a PR komunikácie, je kreatívny, má dobré nápady a komunikačné schopnosti.

Čo bude Vašou prácou:
• Samostatná príprava, realizácia a kontrola PR komunikácie a reklamných kampaní.
• Príprava média plánov a ich realizácia v rámci stanovených rozpočtov, analýza naplnenia a výsledkov plánov a vyhodnotenie ich efektívnosti.
• Komunikácia a spolupráca s médiami, mediálnymi agentúrami, kníhkupcami a inštitúciami.
• Rozvíjanie a realizácia propagácie titulov všetkých žánrov a oborov v novinách, časopisoch, rádiu, televízii, internete a nových médiách.
• Spolupráca s redakciou na plánovaní a realizácii PR, reklamných akcií, kampaní, eventov.
• Správa sociálnych sietí, hlavne domovského fcb profilu a instagramu, pravidelná tvorba a umiestňovanie príspevkov, súťaží, komunikácia s fanúšikmi.

Čo od Vás očakávame:
• Prax v marketingu aspoň 3 roky

• Výhodou je VŠ vzdelanie v odbore marketing alebo marketingová komunikácia.
• Schopnosť nadviazať a udržiavať kontakty v oblasti PR, médií, kladný vzťah k literatúre a ku knižnému svetu
• Vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti.
• Analytické myslenie a timemanagement
• Výbornú znalosť slovenského jazyka, príjemné vystupovanie a reprezentovanie

spoločnosti pred zákazníkmi a partnermi.
• Záujem o marketing, reklamu, online a sociálne siete.
• Kreatívny prístup a odhodlanie hľadať tie najlepšie riešenia.
• Schopnosť tímovej práce a spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

U nás získate:
• Zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobú perspektívu.

• Samostatnú a tvorivú prácu so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére.

​• Motivujúce platové ohodnotenie

• Odborné zaškolenie na pozíciu skúseným kolegom

• Priestor pre uplatnenie Vašich schopnosti a nápadov.

• Priestor na Váš profesijný rozvoj a osobný rast.

Zaujímavé zamestnanecké benefity :

• finančný príspevok na stravné v hodnote 6€ za odpracovaný deň
• pravidelný mesačný príspevok od 22€ za mesiac na šport a kultúru formou UP benefit karty
• 3 dni - day off vzhľadom na dĺžku odpracovaných rokoch
• finančný príspevok pri pracovnom jubileu
• výrazné zľavy na ponúkaný sortiment
• firemné akcie v SR a v zahraničí
• zabezpečený pitný režim na pracovisku
• spoločné posedenia

Oslovila Vás naša ponuka? Potom nám neváhajte zaslať svoj aktuálny životopis s fotografiou a motivačný list. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia, žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Canva - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Instagram Business Manager - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing ( ideálne so zameraním na knihy )

Počet rokov praxe

3

GRADA Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou najväčšieho vydavateľstva odbornej literatúry GRADA Publishing, a.s. pôsobiaceho od roku 1991 v Českej republike. Svojou knižnou ponukou pokrýva široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. V posledných rokoch svoju produkciu rozšírila o beletriu a detskú literatúru.
ID: 4807288  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac