Obchodno - skladový pracovník

G R A D A Slovakia s.r.o. - vydavateľstvo odbornej literatúry a beletrie

Miesto práce
Jarmočná, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac( plus možné odmeny )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GRADA Slovakia, s.r.o. vydavateľstvo odbornej literatúry, beletrie a detskej literatúry hľadá spolupracovníka na pozíciu obchodno - skladový pracovník.Do nášho dynamického tímu hľadáme samostatného, pracovitého, zručného a fyzicky zdatného kolegu ( niektoré zásielky nad 15-20 kg ), ktorý rád komunikuje s ľuďmi a je orientovaný na zákazníkov a výsledky. Čo bude Vašou prácou:• komunikácia so zákazníkmi• vystavovanie tovarových denníkov a faktúr k objednávkam• príjem a výdaj tovaru na sklade• evidencia pohybu tovaru

U nás získate:

• zázemie stabilnej rastúcej spoločnosti,
• dlhodobú perspektívu s kariérnym rastom
• motivujúce platové ohodnotenie
• odborné zaškolenie na pozíciu skúseným kolegom
• samostatnú a tvorivú prácu so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére
• priestor pre uplatnenie Vašich schopnosti a nápadov, priestor na rozvoj, osobný a kariérny rast
• prístup k veľkému množstvu knižných titulov z rôznych žánrov

Zaujímavé zamestnanecké benefity :

• finančný príspevok na stravné v hodnote 6€ za odpracovaný deň
• pravidelný mesačný príspevok od 22€ za mesiac na šport a kultúru formou UP benefit karty
• 3 dni - day off vzhľadom na dĺžku odpracovaných rokoch
• finančný príspevok pri pracovnom jubileu
• výrazné zľavy na ponúkaný sortiment
• firemné akcie v SR a v zahraničí
• zabezpečený pitný režim na pracovisku
• spoločné posedenia

Svoj profesijný životopis s aktuálnou fotografiou prosíme zaslať cez " Reagovať na ponuku " . Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:• pozitívny vzťah k obchodu a zákazníkom• znalosť práce s PC a MS Office na užívateľskej úrovni• zručnosť , samostatnosť, zodpovednosť, presnosť• fyzickú zdatnosť ( niektoré zásielky nad 15 -20  kg) • aktívny prístup, flexibilitu • chuť učiť sa nové veci a nebáť sa nových výziev

GRADA Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou najväčšieho vydavateľstva odbornej literatúry GRADA Publishing, a.s. pôsobiaceho od roku 1991 v Českej republike. Svojou knižnou ponukou pokrýva široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. V posledných rokoch svoju produkciu rozšírila o beletriu a detskú literatúru.
ID: 4787979  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac