Junior účtovník/účtovníčka

G R A D A Slovakia s.r.o. - vydavateľstvo odbornej literatúry a beletrie

Miesto práce
Moskovská 29, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiac( konkrétna výška mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

GRADA Slovakia, s.r.o. vydavateľstvo odbornej literatúry, beletrie a detskej literatúry hľadá spolupracovníka na pozíciu:

Do nášho tímu hľadáme samostatného, pracovitého kolegu/ňu s účtovnými znalosťami a zmyslom pre detail :

Čo bude Vašou prácou:

• vedenie účtovníctva a evidencie majetku spoločnosti
• spracovanie bankových údajov a saldokonta
• spracovanie režijných faktúr, cestovných nákladov a ostatných výdavkov, interných dokladov
• príprava podkladov k daňovým priznaniam a ďalších súvisiacich výkazov k DPH, DPPO
• príprava podkladov k licenčným zmluvám, honorárom
• účtovanie rezerv na nevyfakturované dodávky
• podieľanie sa na procese inventarizácie (majetok, pohľadávky, záväzky, súvahové účty)
• spolupráca na hospodárskych rozboroch
• spolupráca s hlavnou účtovníčkou
• komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a zamestnancami
• plniť úlohy a povinnosti vyplývajúce z konkrétnych pokynov svojho nadriadeného a materskej spoločnosti

U nás získate:
• zázemie stabilnej rastúcej spoločnosti a dlhodobú perspektívu
• motivujúce platové ohodnotenie
• odborné zaškolenie na pozíciu skúsenou kolegyňou
• samostatnú a tvorivú prácu so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére
• priestor pre uplatnenie Vašich schopnosti a nápadov, priestor na rozvoj, osobný a kariérny rast
• prístup k veľkému množstvu knižných titulov z rôznych žánrov

Zaujímavé zamestnanecké benefity :
• plne hradené stravné
• pravidelný mesačný príspevok na šport a kultúru formou UP benefit karty
• 3 dni - day off vzhľadom na dĺžku odpracovaných rokoch
• finančný príspevok pri pracovnom jubileu
• výrazné zľavy na ponúkaný sortiment
• firemné akcie v SR a v zahraničí
• zabezpečený pitný režim na pracovisku
• spoločné posedenia

Oslovila Vás naša ponuka ? Potom nám neváhajte zaslať svoj profesijný životopis s aktuálnou fotografiou a motivačný list. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Čo od Vás očakávame:

• minimálne 3 ročná prax v účtovníctve je podmienkou
• SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
• ovládanie princípov podvojného účtovníctva a potrebnej legislatívy
• samostatnosť, analytické myslenie, zmysel pre detail, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, pozitívny prístup, flexibilita
• znalosť práce s MS Office, Excel na pokročilej úrovni
• skúsenosť so systémom NAVISION je výhodou, nie však podmienkou
• schopnosť tímovej práce a spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• ochota sa vzdelávať a napredovať

GRADA Slovakia s.r.o. je slovenskou pobočkou najväčšieho vydavateľstva odbornej literatúry GRADA Publishing, a.s. pôsobiaceho od roku 1991 v Českej republike. Svojou knižnou ponukou pokrýva široké spektrum odbornej literatúry z najrôznejších oblastí ľudskej činnosti. V posledných rokoch svoju produkciu rozšírila o beletriu a detskú literatúru.
ID: 4590761  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac