Advokátsky koncipient

G. Lehnert, s.r.o.

Miesto práce
Rajská, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prvom rade hľadáme šikovného právnika, ktorý chce a vie samostatne pracovať na zverených zadaniach, so zmyslom pre zodpovednosť a so záujmom ďalej sa rozvíjať.

Naša kancelária poskytuje právne služby širokému spektru klientov, a taktiež klientom podnikajúcim v zahraničí. Súčasťou našej práce je preto aj pravidelná komunikácia a konzultácie jednotlivých zadaní od klientov so zahraničnými advokátskymi kanceláriami a tiež komunikácia s európskymi, medzinárodnými a zahraničnými organizáciami.

Požiadavky na uchádzača sú:
a) adv. koncipient s min. 1 ročnou právnou praxou
b) výborná znalosť AJ slovom aj písmom (úroveň C1) (znalosť nemeckého jazyka vítaná)
c) komunikatívnosť, flexibilita a lojalita, spoľahlivosť, dôslednosť
d) práca v kolektíve
e) chuť učiť sa, rozvíjať sa, byť tvorivý, zodpovedný a kariérne rásť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
a) účasť na riešení a práca na rôznorodých projektoch súvisiacich s obchodným právom, zmluvným právom, pracovným právom a nehnuteľnosťami za gestorovania starších kolegov
b) príprava analýz a stanovísk (najmä z oblasti správneho, pracovného, obchodného a občianskeho práva)
c) príprava zmluvnej dokumentácie, podpora seniornejších kolegov
d) rešerše judikatúry a odborných článkov, analýza právnych predpisov
e) strategické porady, interné aj externé vzdelávanie

min. mesačná odmena od 1.300 EUR podľa seniority kandidáta
13 mesačných odmien,
Teambuildingové akcie
Bezplatné hodiny anglického jazyka počas pracovnej doby
platené voľno v rozsahu min. 4 týždňov, príspevok na stravu, príspevok na telekomunikačné služby, ošatné, príspevok na rekreáciu,
Hybridný pracovný model,
Stabilný kolektív, veľmi príjemná pracovná atmosféra,
Hodnotové zameranie, vysoká profesionalita

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Termín nástupu si vieme dohodnúť.
Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu v slovenskom a v anglickom jazyku s označením predmetu emailu: "Výberové konanie – Advokátsky koncipient".

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť G. Lehnert, s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

absolvent alebo adv. koncipient s aspoň 1 ročnou právnou praxou
výborná znalosť AJ slovom aj písmom (úroveň C1) (znalosť nemeckého jazyka vítaná)
komunikatívnosť, flexibilita a lojalita, spoľahlivosť, dôslednosť
práca v kolektíve
chuť učiť sa, rozvíjať sa, byť tvorivý, zodpovedný a kariérne rásť

G. Lehnert, s.r.o. je právnická kancelária, ktorá poskytuje komplexné právne služby pre tuzemských a zahraničných klientov, a to najmä vo veciach týkajúcich sa podnikateľskej činnosti. Právnická kancelária vznikla začiatkom roka 1990. Pod označením G. Lehnert pôsobí na trhu od roku 1993 a popri Bratislave má vlastnú pobočku v Liptovskom Mikuláši.

Väčší počet právnikov pracujúcich v našej kancelárii umožňuje ich špecializáciu, čím vytvárame predpoklady pre podrobné právne posúdenie každého prípadu. Právnici kancelárie v konkrétnej veci buď jednotlivo alebo v náročných prípadoch spoločne poskytujú komplexné služby našim klientom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4398446  Dátum zverejnenia: 12.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac