Právny asistent

G. Lehnert, s.r.o.

Miesto práce
Rajská 7, 811 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2021, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím právnikov a obsadzujeme pozíciu právny asistent. Na danej pozícii budete mať príležitosť podieľať sa na zaujímavých úlohách v našej právnickej kancelárii.

V prvom rade hľadáme študenta VŠ v odbore právo, ktorý chce a vie samostatne pracovať na zverených úlohách, so zmyslom pre zodpovednosť a so záujmom naučiť sa nové veci.

Naša kancelária poskytuje právne služby taktiež klientom podnikajúcim v zahraničí, súčasťou našej práce je preto aj pravidelná komunikácia a konzultácie jednotlivých zadaní od klientov so zahraničnými advokátskymi kanceláriami a tiež komunikácia s európskymi, medzinárodnými a zahraničnými organizáciami najmä v oblasti práva duševného vlastníctva.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- príprava jednoduchých právnych podaní a dokumentov,
- práca so spisovými materiálmi,
- príprava rôznych právnych podkladov,
- komunikácia so súdmi a inými orgánmi,
- rôznorodé administratívne práce,
- vykonávanie právnych rešerší a iné.

Právni asistenti v našej kancelárii pracujú pod dohľadom skúsených advokátov, nedostatok praxe v jednotlivých oblastiach preto nie je prekážkou.

Čo Vám ponúkame navyše?

- práca v stabilnej, renomovanej advokátskej kancelárii pôsobiacej na trhu poskytovania právnych služieb od roku 1990, ktorá je členom medzinárodnej siete nezávislých právnických firiem,
- skvelý tím profesionálov – skúsených advokátov a šikovných advokátskych koncipientov,
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta (kancelárie, nie open-space),
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
- firemné spoločenské a športové akcie,
- priateľskú firemnú kultúru,
- a iné...

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.
Termín nástupu si vieme dohodnúť. Pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu v slovenskom a v anglickom jazyku s označením predmetu emailu: "Výberové konanie - Právnik koncipient".

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť G. Lehnert, k.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborná znalosť anglického jazyka ,
- rýchla orientácia v problematike,
- samostatnosť a dôslednosť,
- spoľahlivosť a flexibilita,
- tímový hráč.

G. Lehnert, s.r.o. je právnická kancelária, ktorá poskytuje komplexné právne služby pre tuzemských a zahraničných klientov, a to najmä vo veciach týkajúcich sa podnikateľskej činnosti. Právnická kancelária vznikla začiatkom roka 1990. Pod označením G. Lehnert pôsobí na trhu od roku 1993 a popri Bratislave má vlastnú pobočku v Liptovskom Mikuláši.

Väčší počet právnikov pracujúcich v našej kancelárii umožňuje ich špecializáciu, čím vytvárame predpoklady pre podrobné právne posúdenie každého prípadu. Právnici kancelárie v konkrétnej veci buď jednotlivo alebo v náročných prípadoch spoločne poskytujú komplexné služby našim klientom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4060762  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.