Samostatný manažér pre BOZP a OPP

G Investment Group s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
31.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme hlavne osobu ktorá bude vedieť samostatne pracovať má znalosti z oblasti BOZP, OPP a PZS, vie odborne vystupovať tak isto školiť ľudí v tejto oblasti vo väčších firmách. Potrebujeme človeka ktorý vie kompletnú legislatívu zapracovať do daných firiem tak aby v prípade kontroly nedostali možnú sankciu od úradu. Možnosť zárobku až 2000 € .
Máme ročný objem objednávok až vo výške 400 000 €.
Požiadavky na účastníka:
- vybavovanie administratívnych úkonov
- príprava a obstarávanie podkladov či potrebných dokumentov pre BOZP, OPP a PZS
- spracovanie bezpečnostných príručiek a pokynov
- Vykonávanie interných auditov BOZP, PO, ŽP
- komunikácia so zákazníkom / osobné stretnutie so zákazníkom
- emailová a telefonická komunikácia so zákazníkom
- komunikácia so štátnymi inštitúciami
-znalosť aktuálnej legislatívy v danom obore
- platné osvedčenie technik BOZP
Daná pracovná pozícia je sprostredkované pre spoločnosť BOZP+ s. r. o.

firemný telefón, firemný notebook, variabilná pracovná doba, mimoriadne odmeny, rôzne vzdelávacie kurzy, možnosť pracovať z domu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naša firma je už vyše 7 rokov na trhu.
Zaoberáme sa ekonomickými službami a právnymi službami ako aj poradenstvom. Máme veľkú škálu spokojných obchodných partnerov a zákazníkov.
Neustále vytvárame nové obchodné činnosti a nové projekty. V našom profesionálnom tíme máme právnikov, ekonómov a administratívnych pracovníkov.
Zaujala ťa naša pracovná ponuka a spĺňaš pracovné nároky na danú pozíciu?
Tak neváhaj a pošli nám svoje CV. Veľmi radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore.
ID: 3562773  Dátum zverejnenia: 21.12.2018