Vývojový Inžinier v Oblasti Svetelnej Techniky

G² Industrial Engineering GmbH

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacmesiac/brutto/ Finálna mzda sa odvíja od skúseností , znalostí a miesta výkonu práce Prešov / Wien / Stegersbach a je predmetom individuálnej ponuky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Konštrukcia / vývoj inovatívnych LED-Svetelných systémov.
• Tvorba počítačom podporované simulácie,výpočty optických systémov a
projekčných modulov.
• Návrh, výpočet a simulácia optických prvkov pre signálne a hlavné svetelné
funkcie v automobilovom priemysle.
• Analýza, vyhodnotenie, optimalizácia systémy osvetľovacej techniky podľa
výpočtov a prototypových meraní.
• Tvorba príslušnej technickej dokumentácie a prezentácií.

• Vstup do spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni v automobilovom
priemysle.
• Úvodné školenie zamerané na zákazníka.
• Spolupráca na inovativnych projektoch.
• Mladý, ambiciózny a cieľavedomý tím.
• Inovatívne odborné školenia.
• Kariérny rast.
• Navýšené sociálne benefity.
• Možná flexibilná pracovná doba (38,5 h/týždeň) s pevným jadrom od 9 - 15
• Home office
• Letný/Zimný Event
• 13., 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Do výberového konania budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie na fyziku, matematiku, elektrotechniku, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• Ukončené vyššie technické vzdelanie, VŠ
vzdelanie v odbore optika/ fyzika.
• CAD znalosti /prax v CATIA V5 výhodou.
• Skúsenosti v oblasti vývoja optiky (napr.
svetlomety, svetlá, šošovky) sú žiadúce a
výhodou.
• Záujem o vývoj optických systémov.
• Znalosť AJ je nutná.
• Analytický a štrukturovaný spôsob práce, ako aj
vysoká úroveň porozumenia.
• Ochota zúčastňovať sa služobných ciest.

Sme mladá dynamická spoločnosť, ako poskytovateľ služieb sa špecializujeme na vývoj profesionálnych riešení v oblasti svetelných systémov (svetlomety a svetlá), inovatívne koncepty pre automobilový a strojarenský priemysel.
ID: 4081886  Dátum zverejnenia: 16.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac