Administratívny pracovník

G&F Industrial Solutions s. r. o.

Miesto práce
Kragujevská 8414, Žilina
Termín nástupu
1.9.2023
850 - 1 000 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore. Výška mzdy sa odvíja od pracovných skúseností uchádzača. Po skúšobnej dobe a zapracovaní je možné prehodnotenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna činnosť (spracovanie pošty, príprava podkladov pre účtovníctvo, archivácia dokumentov, kontrola dokladov, kontakt s úradmi a verejnými inštitúciami, komunikácia s obchodnými partnermi)
- starostlivosť o bežný chod kancelárie (zabezpečovanie kancelárskych potrieb, organizácia pracovných porád)
- správa sociálnych sietí a profilov spoločnosti
- inzercia voľných pracovných miest

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť kariérneho a osobného rastu

Kandidáti, ktorí budú zodpovedať našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor, kde preveríme aj ich praktické zručnosti (Excel, Word, cudzí jazyk).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý
Obchodná korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva, office manager

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť, dôraz na detail
- výborné organizačné a plánovacie schopnosti
- iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev
- spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť
- lojálnosť a diskrétnosť
- preferujeme skúsenosť, ale pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov

G&F Industrial Solutions s. r. o. je spoločnosť pôsobiaca v segmente technologických, energetických a pozemných stavieb na území SR a v zahraničí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4510615  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac