Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Fyzioštúdio Piačková

Nehľadáme len fyzioterapeuta, ale človeka s poslaním pomáhať

Fyzioštúdio Piačková

Fyzioštúdio Piačková - Fyzioterapeut Trenčín, Legionárska, Trenčín
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď, s možnosťou prispôsobenia podľa dohody s uchádzačom.
Od 15 EUR/hod.+ individuálne podľa odbornosti Rozsah 40 - 80 hod. / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedný/á za:

  • Posudzovanie zdravotného stavu a diagnostika príčin ťažkostí:
    Pred zahájením terapie je nevyhnutné vykonať detailný rozhovor s pacientom, čím získate dôležité informácie o jeho súčasnom zdravotnom stave, špecifických problémoch a cieľoch liečby.
  • Prípravu pracovného prostredia:
    Zabezpečenie, aby pracovné miesto bolo vždy čisté a pripravené pre klienta, vrátane prípravy masážneho stola a výmeny uterákov.​

  • Samostatné vykonávanie odborných liečebných a rehabilitačných výkonov:
    Individuálne plánovanie a aplikácia rehabilitačných a liečebných programov s cieľom podporovať pohybové funkcie klientov, zmierniť bolesti a predchádzať komplikáciám.​

  • Poskytovanie terapeutických masáží:
    Vykonávanie rôznych druhov masáže podľa potrieb klientov a Vašej špecializácie.

  • Dokumentáciu a záznamy:
    ​Zodpovednosť za presné a systematické vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov, zaznamenávanie fyzioterapeutických plánov, postupov a pokroku liečby. ​

  • Spolupodieľanie sa na tvorbe marketingových aktivít Fyzioštúdia:
    Aktívna účasť na plánovaní a realizácii marketingových kampaní, propagácii služieb štúdia a zvyšovaní jeho viditeľnosti v komunite.

Vo Fyzioštúdiu Piačková si vážime našich spolupracovníkov a veríme v ich rozvoj, slobodu, oceňovanie a motiváciu. Aby sme toto presvedčenie premenili na konkrétne činy, ponúkame nasledujúce benefity, ktoré odrážajú naše záväzky voči Vám.

Flexibilita pracovnej doby:
​U nás máte možnosť nastaviť si pracovnú dobu podľa vlastných potrieb. Veríme, že spolupracovníci s kontrolou nad svojím pracovným časom sú šťastnejší a produktívnejší.

Profesijný rast a vzdelávanie:
​Ako člen Fyzioštúdia Piačková budete mať príležitosť na kontinuálne vzdelávanie a rozvoj. Investujeme do vášho odborného rastu tým, že finančne prispievame na kurzy a školenia, ktoré sú v súlade s našimi spoločnými cieľmi.

Finančný bonus:
​V Fyzioštúdiu Piačková Vás odmeňujeme za Vaše nasadenie. Po každých 100 odpracovaných hodinách Vám pridáme bonus vo výške 100 eur.​

Ak spĺňate podmienky uvedené v inzeráte, prosíme, pošlite nám Váš životopis alebo žiadosť. V žiadosti uveďte svoje vzdelanie a zoznam absolvovaných kurzov. K životopisu alebo žiadosti priložte aj doklad o absolvovaní relevantných kurzov či školení. Uveďte, prosím, aj svoje telefónne číslo, aby sme mohli vybraných uchádzačov telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícke vzdelanie v oblasti fyzioterapie

Ostatné znalosti

Kurzy DNS, Spiraldynamik, SM a ďalšie sú výhodou - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Fyzioterapeut

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spolupracovníka, ktorý je empatický a citlivý voči potrebám klientov, má dobré komunikačné schopnosti, dodržiava profesionálne a etické normy a prejavuje trpezlivosť voči klientom.

Okrem spomenutých osobnostných predpokladov očakávame, že bude mať rozsiahle znalosti v oblasti fyzioterapeutických metód, schopnosť vypracovať a uplatňovať individuálne rehabilitačné plány založené na komplexnej diagnostike, bude mať hlboké pochopenie ľudského tela a jeho fungovania, ovláda rôzne druhy masážnych techník , dokáže poskytnúť profesionálny zákaznícky servis a má schopnosť používať počítačové systémy.

Fyzioštúdio Piačková: Odborná starostlivosť o Vaše zdravie.

V srdci Fyzioštúdia Piačková je vášeň a poslanie pomáhať ľuďom. Za štúdiom stojí jeho zakladateľka, Mgr. Tatiana Piačková. Svoje vedomosti a skúsenosti čerpá nielen z profesionálneho športu, ale aj z neustáleho vzdelávania a praxe v oblasti fyzioterapie. Naše štúdio je miestom, kde sa kombinuje odborný prístup s empatiou a osobným prístupom. Ponúkame starostlivosť od novorodencov, cez dospievajúcu mládež, až po dospelých - naším cieľom je podporovať správny pohybový vývoj a riešiť bolesti súvisiace s pohybovým aparátom.
Pre viac informácií o našich službách a prístupe, navštívte našu webovú stránku https://www.fyziostudiotrencin.sk/ alebo náš profil na Google

Pridajte sa k nám a zažite, ako sa skutočná starostlivosť a odbornosť prejavujú v praxi.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Čížik
Tel.: +421907788875
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4795347  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.