Fyzioterapeut

FYZIOKLINIK s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 8, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Informácie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie fyzioterapeutických výkonov, másáží a dodatočných úkonov podľa pokynov odborného vedenia.

Zabezpečenie ďalšieho vzdelávania vo forme odborných kurzov, školení a prednášok.
Odborné vedenie a mnohé iné zamestnanecké benefity.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Požadované absolvovanie kurzu manuálnych techník, masáží, kinesiotaping, ovládanie základných fyzikálnych procedúr. Výhodou je absolvovanie kurzu Redcord Neurac 1.

FYZIO KLINIK je súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu, ktoré vzniklo v roku 2011 založením dvoch ambulancií, Ortopedickej ambulancie a FBLR (Rehabilitačnej) ambulancie.

Naše logo značí určitú alternatívu v západnom systéme liečby, preto sa snažíme odporučiť našim klientom vyhnúť sa operatívnej liečbe. Veríme, že základom liečby je kooperácia pacienta s terapeutom, preto sa snažíme, aby naši klienti rozumeli každému kroku liečby, máme na klienta čas a snažíme sa mu vždy vysvetliť akýkoľvek posun v liečbe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Karpatská 8
81105 Bratislava
ID: 2996913   Dátum zverejnenia: 12.10.2017