Recepčná v súkromnom zdravotníckom zariadení

FYZIOKLINIK s. r. o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 61/A, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
730

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia ti nerobí problém, zvládaš napäté situácie a nič ťa nerozhádže? Pripoj sa k nám a staň sa členom nášho tímu.
Ako recepčná budeš mať na starosti každodenný chod kliniky. V praxi teda budeš:
- zodpovedať za kontinuálny chod recepcie
- vybavovať mailovú a telefonickú komunikáciu
- reprezentovať spoločnosť
- spravovať kalendár, aktualizovať, kontrolovať a potvrdzovať rezervácie klientov
- zabezpečovať občerstvenie pre klientov
- zodpovedať za administratívu spojenú s chodom recepcie
- vybavovať požiadavky klientov a terapeutov
- pracovať s pokladňou, platobným terminálom
- objednávať a naskladňovať tovar

- príjemné a moderné prostredie
- mladý, dynamický kolektív
- teambuildingy
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby
- odmeny
- úmerné navyšovanie platu

životopis bez fotografie nebude zaradený do výberového konania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.2.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

FYZIO KLINIK je súkromné medicínske centrum zamerané na diagnostiku a liečbu pohybového aparátu, ktoré vzniklo v roku 2011 založením dvoch ambulancií, Ortopedickej ambulancie a FBLR (Rehabilitačnej) ambulancie.

Naše logo značí určitú alternatívu v západnom systéme liečby, preto sa snažíme odporučiť našim klientom vyhnúť sa operatívnej liečbe. Veríme, že základom liečby je kooperácia pacienta s terapeutom, preto sa snažíme, aby naši klienti rozumeli každému kroku liečby, máme na klienta čas a snažíme sa mu vždy vysvetliť akýkoľvek posun v liečbe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FYZIOKLINIK s.r.o.
Mlynské nivy 61/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Lučková
Tel.: 0948 774 948
E-mail: poslať životopis
ID: 2973321   Dátum zverejnenia: 7.2.2018